Pulciņi

 

Audzināšanas un ārpusstundu darbs

 

Pulciņi

Fakultatīvi

Keramika

Mūzikas terapija

Vizuālas māksla

Vizuālā māksla

 

Logopēdija

 

Sports

 

Koriģējošā vingrošana

 

Ārpusklases lasīšana

 

 

 

 

 

Sākot ar 2022. gada 1. septembri skolā ir iespējam apgūt Mūzikas terapiju. Nodarbības vada Irēna Saltā. Sākumskolas un C klašu skolēniem ir iespējas pilnveidot sevi un attīstīt savas prasmes mūzikas jomā.

 

Keramikas pulciņu vada Ilze Loginova. Skolēni no māla veido dažādas krūzes, vāzes, krājkasītes, figūras, kas palīdz attīstīt pirkstu sīko muskulatūru, vizuālo uztveri, veidošanas prasmes. Ar zviedru draugu palīdzību ir iegādāta apdedzināšanas krāsniņa. Skolēni veido darbus, ko dāvina draugiem, viesiem un radiem.

 

 

Sporta spēles vada Andris Urbāns, Guna Adamoviča. Nodarbību laikā skolēni pilnveido sevi veiklībā, izturībā. Skolas komandas aktīvi piedalās sporta aktivitātēs skolā un ārpus skolas pasākumos, gūstot labus rezultātus. Ar labiem rezultātiem skolēni ir piedalījušies Speciālās Olimpiādes sacensībās Ķīnā, Krievijā, Grieķijā, Polijā, Slovēnijā, Beļģijā, ASV. Skolēni apmeklē trenažierus. Bērni ar lielāko prieku vakaros spēlē sporta spēlēs. Ziemā skolēni labprāt laiku pavada slēpojot.

 

 

 

                                                                                                                             

Vizuālā mākslas pulciņš. Pulciņu vada Ilze Launaga. Nodarbību laikā skolēniem ir iespējas papildināt savas prasmes kompozīcijā, krāsu uztverē un saskaņošanā. Ir iespēja strādāt dažādās tehnikās – filcēšanas, batikošanas, aplicēšanas u.c. Tiek radīti apstākļi pārvarēt biklumu un uzdrošināties radoši izpausties savos darbos. Skolēni palīdz noformēt skolas telpas skolas pasākumiem, darinot darbus no papīra, dabas materiāliem u.c. materiāliem. Labāko darbu autoru darbi tiek izlikti izstādē skolas gaitenī. Prasmīgākie skolēnu darbi piedalās konkursos republikas un ārpus republikas mērogā. Ir gūti labi rezultāti Latvijā, Lietuvā un Rumānijā, iegūtas naudas balvas.